Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr

Wagony Świdnica Sp. z o.o. (Oddział w Oławie)O firmie

Wagony Świdnica Sp. z o.o. (Oddział w Oławie)

Generała Władysława Sikorskiego 15

Oława

Twój zakres obowiązków

  • administracja i obsługa systemu kadrowo-płacowego

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników

  • prowadzenie procesu rekrutacji pracowników

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby kierownictwa

  • wystawianie wymaganych przepisami prawa dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

  • obsługa sekretariatu

  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej – nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji

  • organizowanie i zaopatrywanie w materiały potrzebne do funkcjonowania biura

  • tworzenie i publikowanie wewnętrznych aktów prawnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku administracyjnym lub ekonomicznym

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość przepisów w zakresie prawa pracy i zasad dot. rozliczania czasu pracy

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik oraz Pakietu Office

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • umiejętność sumiennego realizowania powierzonych zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia;

  • umowę o pracę;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju

  • dogodne warunki pracy

  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;

  • bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • premia roczna

Jesteśmy Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie, jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu The Greenbrier Company, wiodącego producenta wagonów towarowych w Ameryce Północnej, Europie i Ameryce Południowej. Należymy do Grupy Greenbrier Europe, która w Polsce ma ulokowane 3 zakłady produkcyjne w Świdnicy, Oławie i Tarnobrzegu.

Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie to firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji, naprawie, modernizacji i przeglądach okresowych taboru kolejowego. Chcesz pracować w renomowanej firmie, gdzie podstawą sukcesu są dobrze wykształceni i zmotywowani pracownicy?

Przewiń do profilu firmy

CZEKAMY NA CIEBIE!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.