Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr

  • Wiązowna (pow. otwocki), Otwock, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą rodzinną powstałą w 1996 roku. Prowadzimy działalność w zakresie produkcji, dystrybucji i doradztwa technicznego profesjonalnej chemii do obuwia i mebli.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do nas w roli:
    Specjalista ds. kadr
    (samodzielne stanowisko)
    Miejsce pracy: Otwock (okolice), Wiązowna (pow. otwocki)

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej
    • koordynacja obsługi kadrowej w zakresie obowiązujących przepisów prawa pracy
    • rozliczenie czasu pracy
    • zawieranie, rozwiązywanie i naliczanie umów
    • sporządzanie planów urlopowych
    • prowadzenie akt osobowych
    • organizacja szkoleń
    • współpraca z BHP i pozostałymi działami firmy
    • sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu
    • udział w projektach rekrutacyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie uzupełnione kursami, szkoleniami.
    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doskonała organizacja pracy
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ZUS
    • znajomość programu Symfonia Kadry i Płace
    • obsługa komputera (pakiety: Płatnik oraz Microsoft Office)

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowana prosimy wysyłać CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.