Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr-Płac

CREW FOR YOU

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. to firma, która z powodzeniem prowadzi działalność w dwóch sektorach gospodarki. Część Crew For You to agencja pracy tymczasowej, która zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją, head huntingiem, legalizacją pobytu i pracy Cudzoziemca oraz obsługą kadrowo-płacową. Część Solar For You to działalność polegająca na montażu farm oraz parków fotowoltaicznych w Europie. Na rynku francuskim jesteśmy uznani za jednego z liderów w branży OZE. Wybudowaliśmy instalacje o łącznej mocy ponad 230 MW

Aktualnie poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Zadaniem nowo zatrudnionej osoby będzie obsługa administracyjna i prowadzenie spraw Kadrowo-Płacowych Pracowników wewnętrznych, leasingowanych do Pracodawcy-Użytkownika oraz Klientów Agencji.

Wymagamy praktycznej znajomości poniższych zagadnień:

  • Prowadzenie bazy danych i akt osobowych Pracowników agencji pracy tymczasowej zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy oraz zgodnie z polityką personalną firmy;
  • Sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, jak również dodatkowych dokumentów i zaświadczeń związanych z zatrudnianiem Cudzoziemców w Polsce;
  • Przygotowywanie kompletu dokumentów związanych z zatrudnieniem;
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy i rozliczanie czasu pracy;
  • Sporządzanie list płac - samodzielne naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, urlopów Pracowników zatrudnionych w Polsce i zagranicą;
  • Sporządzanie i terminowe przekazywanie do odpowiednich Urzędów deklaracji rozliczeniowych ZUS, PIT, GUS, PFRON;
  • Terminowe przygotowywanie oraz wysyłanie zgłoszeń i wyrejestrowań Pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (m.in.: Zarządzanie, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Administracja) lub średnie z udokumentowanym wieloletnim stażem pracy na samodzielnych stanowiskach w Dziale Kadr i Płac;
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń Pracowników;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Agencji Zatrudnienia/ Pośrednictwa Pracy oraz rozliczania nierezydentów podatkowych (um. zlecenie);
  • Dobra znajomość programów: MS Excel i Word, ENOVA;
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Obowiązkowość, dokładność, sumienność;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.

Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Miłą atmosferę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne);
  • Pracę od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurze i w atrakcyjnej lokalizacji blisko Centrum;
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do aplikowania za pomocą portalu.

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
- do CV ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106, Wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 16810”
– do CV bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106, Wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 16810”

Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza

Ogłoszenie archiwalne