Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr

Erontrans

  • Grunwaldzka 64B, Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Erontrans

Grunwaldzka 64B

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (teczki personalne, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy etc.)

  • nadzór nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich,

  • ścisła współpraca z inspektorem BHP w zakresie zagadnień BHP

  • wprowadzanie dokumentów kadrowo-płacowych do systemu

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy (rozliczanie czasu pracy, urlopy, absencje, zwolnienia)

  • prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem umów cywilnych

  • bieżąca współpraca z pracownikami placówek w zakresie spraw kadrowo – płacowych

  • wystawianie niezbędnych zaświadczeń na potrzeby pracowników

  • zastępstwo pracownika działu płac podczas jego nieobecności

  • współpraca z działem HR, z działem płac i działem księgowości, z Kierownikiem Transportu oraz pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac (doświadczenie w firmie transportowej będzie dodatkowym atutem)

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych, przepisów z ustawy o transporcie drogowym oraz ubezpieczeń społecznych

  • znajomość programów MS Office, programów kadrowych oraz Płatnika

  • mile widziane znajomość programu Symfonia

  • bieżące nadzorowanie przepisów prawa pracy oraz ustawy o transporcie drogowym

  • dyskrecja, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

  • dokładność, sumienność, wysoki poziom kultury osobistej

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku

  • możliwość wieloletniego zatrudnienia i nieograniczony rozwój zawodowy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowę B2B

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

  • ubezpieczenie na życie

  • stałe godziny pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: stała pensja i premia uznaniowa po okresie próbny, uzależniona od jakości i wyników pracy

  • pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami

  • bardzo przyjazną atmosferę w zgranym zespole

  • Benefity

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • premie świąteczne