Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr

ErontransO firmie

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Erontrans

Grunwaldzka 64B

Pruszcz Gdański

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (teczki personalne, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy etc.)
  • nadzór nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich,
  • ścisła współpraca z inspektorem BHP w zakresie zagadnień BHP
  • wprowadzanie dokumentów kadrowo-płacowych do systemu
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy (rozliczanie czasu pracy, urlopy, absencje, zwolnienia)
  • prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem umów cywilnych
  • bieżąca współpraca z pracownikami placówek w zakresie spraw kadrowo – płacowych
  • wystawianie niezbędnych zaświadczeń na potrzeby pracowników
  • zastępstwo pracownika działu płac podczas jego nieobecności
  • współpraca z działem HR, z działem płac i działem księgowości, z Kierownikiem Transportu oraz pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac (doświadczenie w firmie transportowej będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych, przepisów z ustawy o transporcie drogowym oraz ubezpieczeń społecznych
  • znajomość programów MS Office, programów kadrowych oraz Płatnika
  • mile widziane znajomość programu Symfonia
  • bieżące nadzorowanie przepisów prawa pracy oraz ustawy o transporcie drogowym
  • dyskrecja, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • dokładność, sumienność, wysoki poziom kultury osobistej

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku
  • możliwość wieloletniego zatrudnienia i nieograniczony rozwój zawodowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowę B2B
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL
  • ubezpieczenie na życie
  • stałe godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: stała pensja i premia uznaniowa po okresie próbny, uzależniona od jakości i wyników pracy
  • pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami
  • bardzo przyjazną atmosferę w zgranym zespole

  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • premie świąteczne

Specjalista ds. Kadr, Grunwaldzka 64B, Pruszcz Gdański