Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr

PPH CERKAMEDO firmie

PPH CERKAMED

Kwiatkowskiego 1

Stalowa Wola

Zdobądź z nami świat Podejmij wyzwanie i zmień swoją pracę na lepszą Z nami nie będziesz się nudzić

Opis stanowiska:

  • realizowanie polityki kadrowej firmy,
  • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych pracowników
  • współpraca z ZUS, PUP i innymi instytucjami,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • współpraca przy prowadzeniu rekrutacji,
  • współpraca z kierownikami działów.

Wymagane:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz RODO,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • predyspozycje do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Warunki zatrudnienia:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pełny etat, pracę w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w czołowej firmie w branży z ugruntowaną pozycją na rynku.
Wyślij CV ze zdjęciem i List Motywacyjnym z uzasadnieniem dlaczego powinniśmy wybrać akurat Ciebie za pomocą Aplikuj. Przygotuj sie na rozmowę najlepiej jak potrafisz - wszystko w Twoich rękach.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski, moich danych osobowych zawartych w powyższej aplikacji w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski, moich danych osobowych zawartych w powyższej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji w PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Nadesłanych aplikacji nie zwracamy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy