Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr

Heiche Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jarzębinowa 2
    Stanowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Heiche Polska Sp. z o.o.

Jarzębinowa 2

Stanowice (pow. oławski)

Heiche Polska Sp. z o.o. to zakład istniejący od 2008 roku zlokalizowany w specjalnej strefie ekonomicznej w Oławie koło Wrocławia, będący częścią holdingu KAP Surface Technology, z podmiotem dominującym, notowanym na giełdzie we Frankfurcie.

Jesteśmy dużym, innowacyjnym przedsiębiorstwem działającym na rynku już od dwóch pokoleń. Oferujemy wyjątkowe spektrum technik inżynierii powierzchni (obróbka galwaniczna).

Obecnie  w związku z rozbudową naszego zakładu, w tym budową  nowoczesnej linii Zn ZnNi,  (największą w Europie Środkowo – Wschodniej  i w pełni automatyczna)

do naszego zakładu w Stanowicach (k.Oławy)  poszukujemy osoby
na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości i kadr

Opis Stanowiska:

  • Przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń
  • Sporządzanie umów o prace oraz oświadczeń o ich rozwiązaniu
  • Wypełnianie świadectw pracy
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie list płac
  • Sporządzanie deklaracji ZUS
  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych i statystycznych
  • Obsługa programu Płatnik, Symfonia
  • Współpraca z kontrahentami
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych i kadrowych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Rozliczanie podróży służbowych pracowników
  • Przygotowanie wyjazdów pracowniczych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kadry i płace lub pokrewne)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu Płatnik, Sympfonia
  • Doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń, czasu pracy, absencji chorobowych i urlopów
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Premię uznaniową
  • Pakiet medyczny
  • Przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne