Specjalista ds. kadr

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Posiadasz doświadczenie jako Specjalista ds. kadr, lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi? Jesteś na etapie poszukiwania nowych ścieżek rozwoju?

To bardzo dobrze się składa! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pracując dla naszego klienta- lidera w zakresie obróbki metalu, produkcji oraz regeneracji części wykorzystywanych w wielu branżach przemysłowych, poszukujemy osoby do zasilenia działu kadr, ze względu na dynamiczny rozwój firmy.

Firma posiada własne, budowane przez 50 lat KNOW-HOW. Wprowadzane rozwiązania w aspekcie ciągłego doskonalenia wyrobów sprawiają, że produkty firmy są niezawodne, nowoczesne i wykazują się maksymalną trwałością.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem- umowy, aneksy, świadectwa pracy oraz prowadzenie akt osobowych

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, list obecności, nadgodzin

  • Pilnowanie spraw urlopowych

  • Poszukiwanie nowych pracowników oraz wprowadzenie ich do pracy

  • Kontakt z agencjami rekrutacyjnymi oraz Urzędem Pracy

  • Prowadzenie ewidencji szkoleń oraz badań lekarskich

  • Współpraca z lekarzem medycyny pracy, Specjalistą ds. BHP

  • Prowadzenie ewidencji odzieży roboczej i wydawanie jej pracownikom

  • Inne bieżące obowiązki związane w działaniem działu kadr i obiegiem dokumentów

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kadrowym (w firmie produkcyjnej - duży atut)

  • Posiadasz znajomość przepisów kadrowych, przepisów prawa pracy, naliczania wynagrodzeń

  • Masz doświadczenie w procesie legalizacji zatrudnienia

  • Znasz zasady obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Jesteś osobą samodzielną, o analitycznym sposobie myślenia

  • Jesteś rzetelny, systematyczny, sumienny oraz zorganizowany

Pracodawca oferuje

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę jednozmianową w godzinach 8-16

  • Pełne wdrożenie stanowiskowe

  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze

  • Pracę w dynamicznym i rozwojowym środowisku

Brzmi ciekawie? Chętnie Cię poznamy :)

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy