Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr

TRANSITION TECHNOLOGIES – MANAGED SERVICES SP. Z O.O..O firmie

  • Pawia 55, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TRANSITION TECHNOLOGIES – MANAGED SERVICES SP. Z O.O..

Pawia 55

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia - umów o pracę, świadectw pracy, aneksów, wypowiedzeń

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Koordynowanie terminowego przeprowadzania badań lekarskich

  • Przygotowywanie danych do raportowania ustawowego (ZUS, GUS, PFRON, US)

  • Przygotowywanie raportów w zakresie kadr i płac na potrzeby kierownictwa oraz instytucji zewnętrznych

  • Obsługa umów cywilno-prawnych

Nasze wymagania

  • Wiedza merytoryczna z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • Min. 1,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excela

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy

  • Mile widziana znajomość systemu ERP enova365

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Świetną atmosferę

  • Dodatkowe benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką o globalnym zasięgu, oferującą outsourcing specjalistów IT oraz usługi zarządzane świadczone w autorskim modelu Comprehensive Service Delivery. Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań. Największą siłą TTMS są wykwalifikowani specjaliści. Dla naszych Klientów na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds. wsparcia, grafików i projektantów UX.

Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów. IT.

Przewiń do profilu firmy