Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr

Asstra Polska sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa kadrowa pracowników: tworzenie umów o pracę, aneksów do umów, dokumentów rozwiązujących stosunek pracy, świadectw pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu;

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników i pozostałej dokumentacji pracowniczej;

  • Tworzenie i aktualizacja kont pracowników w systemie kadrowym;

  • Rozliczanie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów oraz zwolnień lekarskich;

  • Obsługa systemów: R2 Platnik, ORACLE HRMS, Softlab, Salary;

  • Obsługa kadrowa dokumentów zezwalających na pracę obcokrajowcom;

  • Obsługa procesu PPK;

  • Organizacja szkoleń BHP.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Kadr – warunek konieczny;

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: Prawo Pracy, Kadry i Płace, Administracja, ZZL;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość dodatkowych języków na poziomie biegłym będzie dodatkowym atutem;

  • Wiedza z zakresu przepisów Prawa Pracy oraz Ubezpieczeń Społecznych;

  • Znajomość Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Dokładność i samodzielność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Opiekę i wsparcie osobistego mentora podczas okresu próbnego;

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia zawodowe;

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych;

  • Możliwość awansu w strukturach firmy;

  • Prywatna opieka medyczna w Centrum Medycznym LUX MED;

  • Dodatkowy dzień urlopu w dniu urodzin.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia zawodowe

AsstrA od ponad 25 lat jest niezawodnym partnerem na rynku usług logistycznych i transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące realizację międzynarodowych przewozów różnymi środkami transportu, organizację importu i eksportu, konsolidację, odprawę i ubezpieczenie ładunku. AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Łączna liczba pracowników – ponad 1000 osób. AsstrA jest obecna w 23 krajach Europy, WNP, Azji, Stanów Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy