Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina

Okólnik 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie danych do sprawozdań,

  • Sporządzanie sprawozdań kwartalnych i rocznych,

  • Sporządzanie umów o pracę, porozumień z pracownikami, umów zlecenie,

  • Sporządzanie świadectw pracy,

  • Prowadzenie akt osobowych pracownika,

  • Sporządzanie zaświadczeń, ERP-7 i innych dokumentów na życzenie pracowników,

  • Sporządzanie zgłoszeń oraz wyrejestrowań do ZUS-u poprzez system PŁATNIK,

  • Prowadzenie comiesięcznego ruchu zatrudnienia,

  • Sporządzanie zestawienia comiesięcznego oraz rocznego związanego z nagrodami jubileuszowymi,

  • Sporządzanie list obecności oraz bieżące ich monitorowanie,

  • Przygotowywanie akt osobowych i innych dokumentów personalnych do archiwum,

  • Kontrola badań lekarskich wstępnych, okresowych i kontrolnych pracowników,

  • Wprowadzanie, naliczanie i korygowanie urlopów wypoczynkowych, bezpłatnych, macierzyńskich i innych określonych przepisami,

  • Sporządzanie planów urlopowych,

  • Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych na portalu rekrutacyjnym oraz ogłoszeń dotyczących konkursu na odpowiednich stronach BIP, EBOI, MKDNiS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku w działach kadrowo-płacowych,

  • znajomość przepisów z zakresu Ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższymi Nauce, Kodeksu Pracy oraz ubezpieczeń społecznych,

  • mile widziane doświadczenie w jednostkach sektora publicznego,

  • mile widziana znajomość obsługi programów: Simple, Płatnik, Excel, Word, POLON, USOS, ZUS-PUE,

  • komunikatywność,

  • rzetelność,

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

  • mile widziane: dystans i poczucie humoru.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat),

  • pakiet socjalny: „dofinansowanie do wypoczynku” oraz „dofinansowanie

  • do wydatków świątecznych”,

  • uczestnictwo w szkoleniach i kursach zawodowych,

  • miłą atmosferę w miejscu pracy,

  • pomoc we wdrożeniu na stanowisku pracy.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydaci proszeni są o składanie CV oraz oświadczenia dot. przetwarzania danych osobowych przez UMFC, drogą elektroniczną na adres: [email protected] do dnia 31.07.2022 r.

O nas

Uczelnia Wyższa Publiczna Artystyczna. W uczelni studiuje ponad 1000 studentów. Uczelnia zatrudnia ponad 550 pracowników dydaktycznych i pozadydaktycznych.