Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo-socjalna pracowników Przedsiębiorstwa

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników

  • Prowadzenie spraw związanych z nawiązywaniem i przedłużaniem umów o pracę

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników

  • Prowadzenie spraw związanych z przyjmowaniem, ewidencjonowaniem i rozliczaniem wniosków dot. ZFŚS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi kadrowej pracowników

  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy lub zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

  • Dobra organizacja pracy własnej, otwartość na zmiany

  • Sumienność, samodzielność oraz zaangażowanie

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zarządzającej m.in. największym portem lotniczym w Polsce

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Liczne benefity socjalnie i kulturalne

  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Zniżkę na produkty i usługi dostępne w strefie handlowej Lotniska Chopina

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś realizować ciekawe projekty w branży lotniczej?

Z pasją i zaangażowaniem podejmujesz nowe zadania i jesteś otwarty na innowacyjne rozwiązania?

Pracuj w Portach Lotniczych!

„Wyląduj” właśnie u nas!

Przewiń do profilu firmy