Specjalista ds. kadr

SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.

Edwarda Jelinka 10

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa kadrowa – przygotowywanie dokumentacji kadrowej

  • pilnowanie kompletności dokumentów od pracowników

  • sporządzanie dokumentów w programie Płatnik

Nasze wymagania

Zapraszamy Cię do nas, jeśli:

- posiadasz podstawową wiedzę z zakresu Kadr

- znasz zasady podlegania pod ubezpieczenia w ZUS

- znasz Comarch Optimę i Płatnika

- sprawnie posługujesz się Excelem

- lubisz pracę z dokumentami, a także z ludźmi

- stale rozwijasz swoją wiedzę z zakresu kadr i płac

- lubisz pomagać innym

- potrafisz sprawnie szukać rozwiązań problemów i odpowiadać na pytania

- jesteś dokładny/a i cierpliwy/a

- masz pozytywne nastawienie

Mile widziane

  • podstawowa znajomość księgowości

  • studia w tym kierunku (nawet w trakcie)

To oferujemy

  • dofinansowanie karty Multisport i ubezpieczenia zdrowotnego

  • bezpłatne konwersacje z języka angielskiego

  • miłą, nieformalną atmosferę w pracy 

  • szkolenia specjalistyczne, dostęp do portali podatkowych

Cześć. Ale fajnie, że tu jesteś!

Tworzymy Szkołę w Chmurze. Alternatywną, darmową, bez ocen i sprawdzianów. Dostępną dla każdego ucznia w Polsce, od zerówki po liceum. Szkołę, w której „muszę” zamieniamy na „chcę” (lub „nie chcę”). Współpracuj z nami przy tworzeniu nowoczesnej platformy e-learningowej szkoły przyszłości! Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty ds. kadr.

Przewiń do profilu firmy