Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr

SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA-MOKOTÓWO firmie

SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA-MOKOTÓW

Antoniego Madalińskiego 13

Warszawa

Zakres zadań na stanowisku:

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, prawa cywilnego oraz innych aktów prawnych ze szczególnym uwzględnieniem czasu pracy i urlopów,
  • sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z aktualnym stanem prawnym (zakładanie, aktualizacja i archiwizowanie)
  • monitorowanie terminów związanych z upływem zawartych umów, długotrwałymi nieobecnościami, badaniami medycyny pracy,
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników, monitorowanie urlopów oraz terminowe kierowanie pracowników na badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne) i nadzór nad ich realizacją.
  • udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy
  • wyliczanie stażu pracy i ustalanie prawa do nagród jubileuszowych pracowników.
  • przygotowywanie sprawozdań, raportów na potrzeby Firmy.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja)
  • obsługa systemu kadrowo - płacowego Xpertis (mile widziane)
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Poza tym osoba na tym stanowisku powinna cechować się: komunikatywnością, łatwością nawiązywania kontaktu z ludźmi, zdolnościami logicznego myślenia, umiejętnością pracy w zespole, spostrzegawczością, odpowiedzialnością, samodzielnością, dyspozycyjnością oraz umiejętnością planowania pracy i umiejętnością pracy pod presją czasu.

 OFERUJEMY: umowę o pracę na w wymiarze pełnego etatu.

Ogłoszenie archiwalne