Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr

EFFECT GLASS S.A.

  • Wędkowy (pow. tczewski)

    Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie spraw kadrowych,

  • kontrola i ewidencja czasu pracy pracowników,

  • terminowe i rzetelne wprowadzanie danych dot. godzin oraz nieobecności pracowników,

  • współudział w planowaniu i prowadzenie procesów rekrutacji, koordynowanie rekrutacji wewnętrznych i zewnętrznych, programu wdrożenia oraz rozwoju zawodowego pracowników,

  • bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników,

  • bieżące kontakty z instytucjami i urzędami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),

  • min. 2 – letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość pakietu MS Office (w tym bardzo dobra znajomość programu Excel),

  • doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP,

  • praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • korzystne grupowe ubezpieczenie na życie;

  • dofinansowane pakiety sportowe;

  • paczki świąteczne dla dzieci i pracowników;

  • bony podarunkowe, prezenty urodzinowe.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kim jesteśmy? Jesteśmy renomowanym producentem szyb zespolonych i szkła specjalnego. Działamy blisko 30 lat dostosowując się do wymagań rynkowych i koncentrując się na satysfakcji klientów. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Kielcach i Wędkowach koło Tczewa. Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników wciąż się rozwijamy i realizujemy coraz bardziej ambitne cele.

Jeśli szukasz ciekawych wyzwań zawodowych i cenisz sobie pracę w dobrej atmosferze nie zwlekaj!

Przewiń do profilu firmy