Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr

NORTH MEDICAL HOLDING sp. z o.o. MEDICAL FINANCE SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 00010 000 brutto / mies.
  • Dworcowa 11B, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Dworcowa 11B

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie skierowań na badania, umów o pracę oraz świadczeń o ich rozwiązaniu

  • Sporządzanie świadectw pracy

  • Obliczanie wymiaru urlopu oraz wynagrodzeń pracowników

  • Wypełnianie oraz składanie deklaracji w ZUS i Urzędzie Skarbowym

  • Obliczanie wynagrodzeń

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz akt osobowych

  • Zapewnienie przepływu informacji wewnętrznej i dokumentów, w tym archiwizacja dokumentów

  • Nadzór nad wymaganymi dokumentami - szkolenia bhp i inne wymagane przez KP

  • Ciągły rozwój i poszerzanie swoich kompetencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Duże umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

  • Silna motywacja do pracy

  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie w pracy w niezwykle dynamicznym środowisku

  • Umowę o pracę lub umowę B2B

O nas

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 13 miastach w Polsce.