Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr

HRK S.A.

  • Podwale 62a, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

HRK S.A.

Podwale 62a

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników;

  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;

  • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem;

  • Prowadzenie akt osobowych, monitorowanie absencji;

  • sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON;

  • współpraca z zewnętrznym vendorem w zakresie przekazywania danych do listy płac oraz ich kontrola

  • monitorowanie zmian w prawie i ich implementacja w spółce.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • 4 - letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr;

  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników;

  • mile widziana znajomość komputerowego systemu kadrowo-płacowego TETA;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • minimum dobra znjomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel i Word;

  • bardzo duża samodzielność;

  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac;

  • duże zdolności interpersonalne;

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę w miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju w stabilnej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

HRK S.A.

Zespół HRK Payroll specjalizuje się w obsłudze kadrowo-płacowej. Ponad 250 ekspertów i ekspertek pracuje dla ponad 150 klientów z branż takich jak farmacja, finanse i ubezpieczenia, retail, SSC/BPO, produkcja, IT & Teleco, czy energetyka. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie. Posiadamy także biuro w Łodzi, Wrocławiu i Krakowie.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy