Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr

Mamut Polska S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kadrowa Spółki oraz współpraca z zewnętrzna firma kadrowo - płacową:

  • kompleksowa obsługa pracowników w zakresie kadr

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej (w tym przygotowywanie umów o pracę, zleceń , wypowiedzeń i innych)

  • kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo-płacowych

  • sporządzanie druku RP- 7

  • przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników

  • przygotowywanie list obecności ,

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • znajomość bieżących przepisów z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność, skrupulatność i odpowiedzialność w działaniu

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • wynagrodzenie stałe

  • system premiowy

  • świąteczne nagrody pieniężne

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając w przycisk: aplikuj

Mamut Polska S.A. jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw piekarskich, specjalizujących się w produkcji wyrobów piekarsko - ciastkarskich trwałych. Priorytetem firmy jest rozwój w oparciu o światowe trendy żywieniowe oraz wzmacnianie idei, że wysoka jakość produktów to nie luksus, a standard. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. KADR

Przewiń do profilu firmy