Specjalista ds. Kadr

PreZero Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o płynne funkcjonowanie obszaru kadr i płac we współpracy z firmą zewnętrzną,

  • Nadzór merytoryczny nad procesem naliczania wynagrodzeń;

  • Weryfikacja czasu pracy Pracowników w tym Pracowników produkcyjnych;

  • Przygotowywanie dokumentacji RP-7;

  • Wdrażanie procedur, regulaminów oraz nowoczesnych rozwiązań z obszaru kadrowo-płacowego;

  • Sporządzanie raportów płacowych na potrzeby wewnętrzne Spółki;

  • Doradztwo i wsparcie dla Zarządu, Menagerów i Pracowników w zakresie zagadnień personalnych;

  • Doradzanie Zarządowi, przy wprowadzaniu nowych regulacji w oparciu o przepisy Prawa Pracy;

  • Bieżący kontakt z instytucjami zewnętrznymi z obszaru kadrowo-płacowego;

  • Prowadzenie spraw związanych z PPK, Funduszem Socjalnym oraz świadczeniami na rzecz Pracowników;

  • Wspieranie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Nasze wymagania

  • 3-letniego doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem spraw kadrowych (mile widziane doświadczenie zdobyte w firmach z kapitałem zagranicznym);

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z ZUS i płacami (obliczanie wynagrodzeń prowadzi firma zewnętrzna);

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętności współpracy w zespole;

  • Dojrzałość i samodzielność;

  • Skrupulatność, dokładność;

  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel);

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych w ramach pełnienia obowiązków na rzecz obsługiwanych oddziałów;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2);

  • Znajomość programu kadrowego SAP, TETA i Płatnik będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Karnety sportowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy