Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    THE PLACE TO DEVELOP APPS AND FRIENDSHIPS

    • people
      Złoty partner Microsoft
    • pc
      Amazon
      Partner Network
    • office
      Spółka
      giełdowa
    • pl
      Polski
      Software House
    • globe
      Zagraniczni klienci
    Wrocław
    Twoje zadania:
    • Obsługa kadrowa pracowników firmy
    • Przygotowywanie umów
    • Rozliczanie benefitów pracowniczych
    • Kontakt z biurem rachunkowym
    • Dbanie o poprawny obieg dokumentacji między biurami firmy
    Trochę o Tobie:
    • Masz 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znasz przepisy prawa pracy
    • Posiadasz wykształcenie kierunkowe
    • Bardzo dobrze obsługujesz pakiet MS Office
    • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
    • Mile widziane jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub/i w branży IT
    • Cenisz stabilne warunki zatrudnienia i pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
    Oferujemy:
    diploma Finansujemy certyfikaty hands Dowolna forma zatrudnienia
    conf Wewnętrzne warsztaty, szkolenia timer Elastyczne godziny pracy
     graf Pakiet szkoleń miękkich - rozwój liderski lang Dofinansowujemy zajęcia językowe: angielski, niemiecki
    pack Finansujemy pakiety Pluralsight, Safari Books, CodeSchool panel Pakiet relokacyjny
    lamp Godzina w tygodniu na udział w warsztatach ball Karta Multisport
    lib Rozbudowana biblioteka PGS medical Prywatne ubezpieczenie medyczne
    card Jeździmy na wydarzenia i konferencje technologiczne gift Imprezy firmowe

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o załączanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul.  Suchej 3 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: DZ.U. z 2002 nr 133 poz.883 ze zm.)