Oferta pracy

Specjalista ds. kadrowo – administracyjnych

HSV Polska Sp. z o. o.O firmie

HSV Polska Sp. z o. o.

Kiełczowska 56a

Wrocław

w HSV Polska Sp. z o.o. wytwarzamy produkty formowane np. z airpop® engineered air (EPS), EPP oraz w wielu innych wariantach technicznych. Naszymi klientami są zarówno czołowe międzynarodowe przedsiębiorstwa z branży AGD, elektroniki, motoryzacji i urządzeń, jak również wiele małych i średnich przedsiębiorstw, którym zapewniamy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasi klienci mówią nam, że jesteśmy elastyczni i znamy się na naszym fachu – nasz świat kręci się wokół nich!

Nasi klienci mówią nam, że jesteśmy elastyczni i znamy się na naszym fachu – nasz świat kręci się wokół nich!

Do naszej fabryki we Wrocławiu (Kiełczowska 56, Wrocław - Psie Pole) poszukujemy:

Zadania:

  • rekrutacja pracowników oraz onboarding pracowniczy
  • bieżące prace administracyjno-biurowe, tworzenie raportów, zestawień, dokumentacji pracowniczej
  • wprowadzanie ewidencji czasu pracy i weryfikacja poprawności pod koniec miesiąca
  • koordynacja agencji pośrednictwa pracy
  • administrowanie magazynem środków ochrony indywidualnej; szafkami pracowniczymi
  • zamawianie artykułów biurowych; wsparcie w zamówieniach działu technicznego
  • nadzór nad systemem BDO

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy oraz przepisów BHP
  • praktyczna znajomość rozliczania czasu pracy (system podstawowy / równoważny) – warunek konieczny
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • asertywność, merytoryczne rozwiązywanie problemów, samodzielność

Oferujemy

  • zróżnicowane wyzwania podczas pracy dające możliwość doskonalenia rozwoju zawodowego
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • umowę o prace w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pakiet socjalny (m.in. karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, profilaktyczna opieka medyczna, możliwość korzystania z automatów vendingowych)
  • bezpłatny parking dla pracowników bezpośrednio pod zakładem pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy