Oferta pracy

Specjalista ds. kadrowo-biurowych

Gospodarstwo Szkółkarskie Anna Ciepłucha-KowalskaO firmie

4 000‐4 500 zł brutto / mies.
  • Rymań (pow. kołobrzeski), zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy wiodącym producentem i eksporterem roślin ozdobnych w Europie.  Pracujemy w językach polskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim. Posiadamy oddział w Konstantynowie Łódzkim (woj. łódzkie) - zespół 9 osobowy w biurze - oraz w Rzesznikowie (woj. zachodniopomorskie) - zespół 3 osobowy w biurze. Łącznie zatrudniamy ponad 200 pracowników.

Opis stanowiska:

Jest to praca biurowa polegająca na obsłudze administracyjnej biura związanej zarówno z obrotem dokumentacji kadrowej jak i sprzedażowej (obsługa klienta). Pracujemy na programach Enova, Płatnik i Subiekt GT. Wymagane są wyjazdy szkoleniowe do oddziału w Konstantynowie Łódzkim (minimum 2 w roku).

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera (pakiet Office)
  • znajomość w stopniu dobrym jednego (lub wiecej) języków: j.angielski, j.niemiecki lub j.rosyjski
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność

Mile widziane:

  • wykształcenie związane z kadrami/płacami
  • znajomość prawa pracy
  • znajomość programu Subiekt GT, Enova, Płatnik

Oferujemy:

  • stabilną pracę na dobrych warunkach płacowych
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pozapłacowe systemy wynagradzania (wycieczki firmowe, karty FitProfit)
  • dofinansowania do wyjazdów wakacyjnych dla dzieci, paczki świąteczne dla dzieci
  • dodatki finansowe przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą

Rekrutacja jest 2 etapowa - obejmuje rozmowę w siedzibie firmy oraz praktyczny test przy komputerze. Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy