Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadrowo-księgowych

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 23.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do nas jako

    Miejsce pracy – Lublin

    O naszej firmie – czym się zajmujemy, co robimy?

    Lodówki, urządzenia chłodnicze i wiele innych. Projektujemy, prototypujemy i produkujemy od początku do samego końca – od początkowego konceptu klienta, przez produkcję od arkuszy stali po sprzedaż gotowych, kompleksowych rozwiązań dla sklepów i restauracji. Zatrudniamy obecnie kilkadziesiąt osób i poszukujemy specjalisty ds. kadrowo-księgowych.

    Twoje obowiązki

    • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa firmy.
    • Kompletowanie i wprowadzanie do modułu kadrowego dokumentów kadrowych dla pracowników w związku z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz prowadzenie akt pracowniczych.
    • Weryfikacja czasu pracy pracowników.
    • Sporządzanie umów cywilno-prawnych, prowadzenie ewidencji czasu pracy zleceniobiorców.
    • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych.
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, sprawozdań do GUS, PFRON oraz deklaracji rocznych pracowniczych do US i ZUS.
    • Rozliczanie delegacji pracowników.
    • Monitorowanie i kontrola okresowych badań lekarskich pracowników.
    • Organizowanie i koordynacja pracowniczych szkoleń BHP.
    • Monitorowanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego we współpracy z firmą zewnętrzną odpowiedzialną za nadzór BHP.
    • Aktualizacja dokumentacji związanej z ubezpieczeniem grupowym, monitorowanie ilości osób objętych ubezpieczeniem, sporządzanie wykazów, kontakt z przedstawicielem ubezpieczyciela.
    • Aktualizacja zakresu obowiązków oraz uprawnień pracowników.
    • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników.
    • Kompletowanie i wprowadzanie do modułu finansowo-księgowego dokumentów księgowych oraz ich kontrola formalno-rachunkowa.
    • Dekretowanie i rozliczanie dokumentów księgowych.
    • Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne firmy.

    Oczekujemy od Ciebie

    • Minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac, specjalisty ds. księgowych lub podobnym.
    • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, administracja etc.)
    • Praktycznej znajomości prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych, przepisów związanych z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych.
    • Znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości.
    • Znajomości systemów kadrowo-placowych, programu Płatnik, modułu e-deklaracje oraz platformy sprawozdawczej GUS, PFRON, PUE – ZUS.
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook).
    • Znajomość oprogramowania Raks oraz uprawnienia do wykonywania zadań służby BHP będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji (finansowanie szkoleń).
    • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w okresie próbnym.
    • Praca w doświadczonym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Praca w godzinach 7:45 - 15:45.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ”RAPA” S. Międlar, W. i I. Szymańscy sp. j. (administrator danych osobowych), zsiedzibą w 20-149 Lublin, Ceramiczna 9, zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, skargi oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „RAPA” S. Międlar, W i I. Szymańscy sp. j. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania celu, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 5 lat.