Oferta pracy

Specjalista ds. kadrowo - księgowych

Tandem Sp. z o.o. - Salon Renault

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów kadrowo-płacowych pracowników (pracujących w kilku lokalizacjach/oddziałach firmy),

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Kompleksowa obsługa w przygotowaniu dokumentów w zakresie zawierania i rozwiązywania umów o pracę i umów cywilnoprawnych

  • Rozliczanie czasu pracy (ewidencje czasu pracy, nadgodziny, urlopy, zwolnienia chorobowe, inne nieobecności)

  • Przygotowanie danych i kompletowanie dokumentów do sporządzenia list płac

  • Wsparcie merytoryczne wewnątrz firmy z pracownikami na wszystkich szczeblach w organizacji

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność praktycznej interpretacji przepisów

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch kadry i płace

To oferujemy

  • Praca w ramach umowy o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej firmy

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

Autoryzowany Dealer Samochodowy TANDEM Sp. z o.o

Zatrudni na stanowisko: Specjalista ds Kadrowo-księgowych

Przewiń do profilu firmy