Oferta pracy

Specjalista ds. kadrowo-księgowych

Agencja Handlowa BOLL Sp. j.O firmie

Agencja Handlowa BOLL Sp. j.

Chemiczna 3

Zielona Góra

Firma handlowa branży chemii samochodowej poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie pełnej księgowości, kadr i płac;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;
  • uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg;
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej;
  • prowadzenie kadr, płac i rozliczeń ZUS;
  • przygotowanie deklaracji PIT, VAT, ZUS;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • przygotowywanie wniosków kredytowych.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości prawa podatkowego;
  • dobrej i praktycznej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • wykształcenia kierunkowego w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii;
  • znajomości programu Comarch CDN XL;
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • terminowości i bardzo dobrej organizacja pracy;
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert klikając w przycisk:

Agencja Handlowa "BOLL" Wojciech Dalewski Spółka Jawna („BOLL”) żąda podania od kandydata jedynie takich danych osobowych, które wskazane są w obowiązujących przepisach prawa.

Jeżeli chcesz aby BOLL skorzystał z podanych przez Ciebie danych osobowych i dokumentów przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez BOLL (czyli danych innych niż imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Handlową "BOLL" Wojciech Dalewski Spółka Jawna z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekraczających zakres danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa, na potrzeby toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikuję.

Jeśli chcesz aby twoje dokumenty aplikacyjne zostały uwzględnione w kolejnym postępowaniu rekrutacyjnym załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Handlową "BOLL" Wojciech Dalewski Spółka Jawna z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekraczających zakres danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa, na potrzeby toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikuję oraz w przyszłych rekrutacjach.

Możesz z łatwością cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić napisz do IOD na adres: [email protected],pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy