Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadrowo-księgowych

Agencja Handlowa BOLL Sp. j.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Agencja Handlowa BOLL Sp. j.

Chemiczna 3

Zielona Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości, kadr i płac;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;
  • uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg;
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej;
  • prowadzenie kadr, płac i rozliczeń ZUS;
  • przygotowanie deklaracji PIT, VAT, ZUS;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • przygotowywanie wniosków kredytowych.

Nasze wymagania

  • dobrej znajomości prawa podatkowego;
  • dobrej i praktycznej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • wykształcenia kierunkowego w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii;
  • znajomości programu Comarch CDN XL;
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • terminowości i bardzo dobrej organizacja pracy;
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

Specjalista ds. kadrowo-księgowych, Chemiczna 3, Zielona Góra