Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadrowo-księgowych

Agencja Handlowa BOLL Sp. j.O firmie

  • Chemiczna 3, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Agencja Handlowa BOLL Sp. j.

Chemiczna 3

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości, kadr i płac;

  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;

  • uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg;

  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej;

  • prowadzenie kadr, płac i rozliczeń ZUS;

  • przygotowanie deklaracji PIT, VAT, ZUS;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • przygotowywanie wniosków kredytowych.

Nasze wymagania

  • dobrej znajomości prawa podatkowego;

  • dobrej i praktycznej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • wykształcenia kierunkowego w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii;

  • znajomości programu Comarch CDN XL;

  • dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • terminowości i bardzo dobrej organizacja pracy;

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dobrą atmosferę pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę