Oferta pracy

Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych

BIURO RACHUNKOWE JANINA KMIEĆO firmie

  • Maciejowicka 48
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BIURO RACHUNKOWE JANINA KMIEĆ

Maciejowicka 48

Bydgoszcz

Firma Biuro Rachunkowe Janina Kmieć powstała w 1993 r. w Bydgoszczy. Przez 27 lat działalności firma zdobyła uznanie na rynku usług księgowych-finansowych i płacowo-kadrowych. Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych w tym prowadzeniu ksiąg handlowych , ksiąg przychodów i rozchodów. ewidencja przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, obsługi kadrowej i płacowej.

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników klientów, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, naliczanie wynagrodzeń i zobowiązań publiczno-prawnych z tytułu umów o pracę, sporządzanie sprawozdań, deklaracji, korespondencji do instytucji zewnętrznych (PFRON, ZUS, US, GUS, Komornicy).

Wymagania:

Doświadczenie i samodzielność w obszarze kadr i płac, praktyczna znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, biegła znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel, znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość systemu Insert GRATYFIKANT), umiejętności analityczne i organizacyjne, odpowiedzialność za powierzone zadania, skrupulatność oraz rzetelność w ich realizacji, umiejętność równoległej koordynacji wielu zadań i pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, udział w szkoleniach, możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy