Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych i Księgowych

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 31.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka z sektora magazynowania i obrotu paliwami we własnej bazie paliwowej będącej składem podatkowym, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Specjalisty ds. Kadrowo-Płacowych i Księgowych
    Miejsce pracy: Szczecin
    Region: zachodniopomorskie
    peryferie Szczecina

    Zakres obowiązków:

    • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac;
    • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego (zatrudnienia, zwolnienia, nieobecności, inne składniki do listy płac);
    • Bieżąca obsługa pracowników w zakresie kadrowo-płacowym;
    • Nadzór nad badaniami lekarskimi pracowników;
    • Bieżące prowadzenie teczek osobowych;
    • Przygotowanie umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczeń o wynagrodzeniu, RP-7 itp.;
    • Przygotowanie cyklicznych raportów i sprawozdań do ZUS, US, GUS;
    • Księgowanie faktur kosztowych i sprzedaży zgodnie z przepisami podatkowymi oraz regulacjami ustawy o rachunkowości;
    • Księgowanie wyciągów bankowych;
    • Kalkulacja i sporządzanie deklaracji VAT;
    • Raportowanie Statutowe;
    • Udział w zamykaniu miesiąca.

    Wymagania:

    • Min. 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku przy naliczaniu płac;
    • Praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, ustawy o PDOF i prawa pracy;
    • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych;
    • Wykształcenie średnie specjalistyczne/kierunkowe, optymalnie rachunkowość – finanse;
    • Umiejętność obsługi programów: Płatnik, Optima i SAP - mile widziane;
    • Praktyczna znajomość MS Excel, MS Office;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – mile widziane;
    • Współpraca z innymi działami dla osiągnięcia celów firmy;
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz wysokie umiejętności interpersonalne; odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, samodzielność.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • Pracę w profesjonalnym biurze i międzynarodowym środowisku;
    • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe w tym między innymi dostęp do prywatnej opieki medycznej);
    • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po upływie okresu próbnego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.