Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Marek Leśniak MasterlangO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Marek Leśniak Masterlang

Torfowa 3

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zgłaszanie/wyrejestrowywanie do/z ubezpieczeń ZUS ubezpieczonych oraz członków rodzin
  • wprowadzanie przelewów płacowych do systemu bankowego
  • pełna opieka kadrowa nad dokumentami pracowniczymi, w tym sporządzanie umów i aneksów
  • przygotowywanie umów zlecenia oraz aneksów
  • rozliczenia płacowe pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie oraz stażystów i uczestników szkoleń
  • monitorowanie terminów badań medycyny pracy oraz szkoleń BHP
  • udział w kontrolach prowadzonych przez ZUS i PIP
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • aktualizacja i tworzenie procedur w firmie
  • współpraca z innymi działami, klientami i partnerami firmy

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność
  • energiczność i samodzielność
  • systematyczność i skrupulatność
  • łatwe nawiązywanie kontaktów
  • chęć do ciągłego dokształcania się i podnoszenia swoich kompetencji
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość przepisów płacowych i kadrowych oraz prawa pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność sporządzania pism urzędowych
  • znajomość oprogramowania Comarch OPTIMA, Płatnik i pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę, cywilno-prawną lub B2B, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
  • wsparcie ze strony zespołu administracyjno-księgowego
  • elastyczny czas pracy, miłą atmosferę i dużą samodzielność
  • pracę w młodym, ale bardzo doświadczonym zespole
  • bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

Centrum Szkoleniowe Masterlang, lider w obszarze projektów unijnych szkoleniowych i doradczych, realizujący aktualnie szkolenia dla kilku tysięcy osób na terenie całego kraju, poszukuje osoby na samodzielne stanowisko Specjalista ds. kadrowo-płacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. kadrowo-płacowych, Torfowa 3, Dębniki, Kraków