Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych

DoubleTree by Hilton / Hampton by Hilton

5 0005 500 brutto / mies.
  • Dąbska 5, Grzegórzki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Dąbska 5

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodne z obowiązującymi przepisami

  • Przygotowywanie umów oraz dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy a także umów cywilnoprawnych

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującym przepisami

  • Monitorowanie ważności badań okresowych pracowników, aktualności badań sanitarno-epidemiologicznych, szkoleń BHP, ewidencjonowanie zwolnień lekarskich i nieobecności .

  • Kontrola ewidencji czasu pracy

  • Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej

  • Sporządzanie oraz korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w Płatniku

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PRFON, PPK, sprawozdań do GUS

  • Sporządzanie i weryfikacja list płac

  • Kontakt z US, ZUS

  • Sporządzanie zestawień , raportów analiz z zakresu administracji kadr i płac na potrzeby wewnętrzne Zarządu.

  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników .

  • Archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych

  • Wprowadzanie danych związanych z zatrudnieniem oraz aktualizacja danych pracowników w programie ENOVA kadry i płace.

  • Sporządzanie rocznych informacji dla pracowników ( ZUS RMUA/IMIR , PIT-11 )

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( ekonomiczne, finanse i rachunkowość )

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w dziale kadr i płac ( mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej )

  • teoretyczna i praktyczna znajomość prawa pracy i prawa podatkowego ,

  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych

  • znajomość narzędzi umożliwiających wykonywana pracę ( Płatnik, ENOVA, MS Office )

  • otwartość, komunikatywność , pozytywne nastawienie

  • obowiązkowość, dokładność, rzetelność , bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

Kompleks DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Conference Centre oraz Hapmton by Hilton Kraków to hotele należące do marki cieszącej się od kilkudziesięciu lat doskonałą reputacją na całym świecie.

Jeżeli jesteś pasjonatem hotelarstwa, lubisz kontakt z ludźmi, uwielbiasz pracę zespołową, a do tego jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem – czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy