Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadrowo-płacowych - księgowości

ZAKŁAD ZAOPATRZENIA "TECH-MAT" sp. z o.o.

  • Karola Szajnochy 3, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Karola Szajnochy 3

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik

  • przygotowanie i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy,

  • przygotowywanie miesięcznych i rocznych deklaracji ,

  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo-płacowych,

  • sporządzanie sprawozdań i meldunków do GUS,

  • rozliczanie PFRON, PPK,

  • dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych,

  • księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość programu Płatnik,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziane doświadczenie z programem WF Gang, WF-Fakir

  • wykształcenie wyższe,

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w spokojnej i miłej atmosferze,

  • umożliwiamy rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i kwalifikacji, zostanie ustalone bezpośrednio z kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

O nas

Firma zajmuje się zaopatrzeniem branży piekarniczo-cukierniczej i gastronomii w surowce i drobny sprzęt do produkcji.