Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadrowo – płacowych

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin ZielarskichO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, wypowiedzenia, świadectwa pracy, skierowania na badania okresowe i innych),

  • Sporządzanie dokumentacji emerytalno-rentowej ( m.in. zaświadczenia ZUS Rp-7 ),

  • Rozliczanie czasu pracy,

  • Sporządzanie sprawozdań GUS oraz raportów do Dyrektora Instytutu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum 5 – letnie doświadczenie w Dziale Kadr i Płac,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz programu Płatnik.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Świadczenia socjalne.

O nas

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich – Państwowy Instytut Badawczy w Poznaniu, interdyscyplinarna jednostka badawcza o znaczeniu międzynarodowym, zajmująca się kompleksowymi badaniami nad pozyskiwaniem i przerobem naturalnych surowców włóknistych oraz zielarskich, poszukuje osoby na stanowisko:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk „Aplikuj”.

Informujemy, że w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.