Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadrowo – płacowych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    jako firma wspomagająca naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowej i płacowej oraz doradztwa w zarządzaniu przedsiębiorstwami poszukujemy kandydata na stanowisko
    Specjalisty ds. kadrowo – płacowych
    Miejsce pracy: Poznań

    Naszymi klientami są firmy z szerokim spektrum działalności o różnych formach organizacyjnych.

    Naszą przewagą rynkową są wieloletnie kontrakty realizowane dzięki stabilnemu zespołowi o wysokich kwalifikacjach.

    Kluczowe zadania:

    • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
    • Przygotowywanie list płac
    • Przygotowywanie miesięcznych deklaracji oraz płatności
    • Wspieranie pracowników działu w bieżących zadaniach
    • Kontakt z klientami

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie średnie
    • Znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń, przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy
    • Znajomość programu Płatnik
    • Dobra znajomość MS Office
    • Umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
    • Elastyczny czas pracy i przyjazną atmosferę
    • Szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności
    • Elastyczne godziny pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.