Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadrowo - płacowych

PharmaVitae Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadr i płac Spółki

  • przygotowanie list płac oraz wymaganych zestawień

  • terminowe sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, PPK, GUS

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów

  • współpraca z firmą BHP i medycyną pracy w zakresie kadrowym

  • aktywna współpraca z działem księgowości oraz wsparcie działu księgowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse, etc.)

  • min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office, CDN Optima, Płatnik, mile widziana znajomość programu Streamsoft Prestige

  • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej

  • praktyczna znajomość ubezpieczeń społecznych i prawa pracy

  • dobra znajomość zasad księgowania, przepisów podatkowych (Vat, Pit, Cit) oraz ustawy o rachunkowości

  • skrupulatność, dokładność, terminowość

To oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia zawodowego

  • miła atmosfera pracy

PharmaVitae Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy wiodącą, polską firmą farmaceutyczną specjalizującą się w handlu równoległym.

Przewiń do profilu firmy