Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

DMZ Sp. z o.o.

Aleja Wojska Polskiego 193

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowa

  • prowadzenie pełnej administracji personalnej

  • sporządzanie listy płac

  • rozliczanie umów cywilno-prawnych

  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, PFRON, itp.

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy i umiejętność posługiwania się przepisami w kontaktach zewnętrznych przy obsłudze kadrowo-płacowej

  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych

  • dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office)

  • dobra organizacja i dyscyplina pracy

  • odpowiedzialność i samodzielność

Mile widziane

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku

  • pracę z nowoczesnymi systemami, ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość ciągłego doskonalenia

  • zaproszenie do świata IT (specjalizujemy się również we wdrożeniach systemów!)

  • elastyczny czas pracy i swobodę w organizacji pracy

  • miłą atmosferę i pracę we wspierającym się zespole

  • pyszną kawę, w nieograniczonych ilościach 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Nie jesteśmy korporacją i nie chcemy nią być! Z nami nie będziesz narzekał na monotonność przydzielonych zadań, stawiamy na samodzielność i doceniamy kreatywność. Będziesz miał wpływ na to jak pracujesz i gdzie pracujesz.

Firma DMZ wchodzi w skład grupy firm, które od 30 lat dostarczają kompleksowe rozwiązania HR do organizacji w całej Polsce. Specjalizujemy się we wdrożeniach i rozwoju systemów do działów kadr i płac, świadczymy również usługi outsourcingu kadrowo-placowego.

Przewiń do profilu firmy