Specjalista ds. kadrowo-płacowych

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-12-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EFEKT T.MAKUCH M.MITAS M.MONASTYRSKI sp.j.

    Miejsce pracy: Tychy

    Pralnia przemysłowa EFEKT w Tychach zatrudni specjalistę ds. kadrowo-płacowych na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
    • przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem, zmianą warunków zatrudnienia, zakończeniem stosunku pracy,
    • samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac,
    • tworzenie dokumentacji personalnej,
    • rozliczanie czasu pracy, zwolnień lekarskich, urlopów, godzin nadliczbowych i innych,
    • tworzenie sprawozdań do ZUS, US oraz innych instytucji zewnętrznych,
    • rozliczanie zasiłków,
    • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
    • dbanie o terminowość szkoleń BHP i badań lekarskich.

    Wymagania:

    • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
    • praktyczna znajomości zagadnień kadrowo-płacowych,
    • znajomość Programu Płatnik, programów kadrowo-płacowych
    • dobra znajomość przepisów prawa pracy,
    • dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, odpowiedzialność.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu i/lub moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej www.pracuj.pl – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu i/lub moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej www.pracuj.pl – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.