Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadrowo-płacowych w biurze rachunkowym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy biurem księgowym w wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi księgowe, kadry, płace, raportowania i wiele innych usług. Obsługujemy głównie Klientów zagranicznych lub z kapitałem zagranicznym. Nasze biuro rachunkowe razem z firmą doradztwa podatkowego ATA Tax i firmą audytorską ATA Audit tworzymy grupę ATA FINANCE mającą na celu kompleksową obsługę naszych Klientów. Należymy do międzynarodowego stowarzyszenia PrimeGlobal.

Miejsce pracy: Warszawa
Nasza firma ATA Accounting Services jest częścią grupy ATA Finance. Należy do międzynarodowego stowarzyszenia PrimeGlobal. Nasze biuro rachunkowe obsługuje głównie Klientów z kapitałem zagranicznym. Kontakt z Klientem w języku obcym.

Obecnie poszukujemy osoby, która wspomagać będzie pracę w zespole zajmującym się obsługą Klientów w zakresie kadrowo-płacowym

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej Klientów
  • naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne) oraz rozliczenia z ZUS i US, PFRON
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych w zakresie podatku od osób fizycznych
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, itp.)
Wymagania:
  • znajomość programu kadrowo-płacowego Symfonia Premium oraz płatnika
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, szczególnie MS Excel
  • wymagane co najmniej dwuletnie doświadczenie
  • znajomość przepisów prawa podatkowego w zakresie podatku od osób fizycznych, zasad naliczania wynagrodzeń oraz przepisów ZUS
  • dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość
  • dobra komunikacja interpersonalna
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
Forma zatrudnienia:
  • umowa o pracę na czas próbny 3 miesięcy
  • druga umowa o pracę na czas określony 24 miesiące
Możliwości:
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • możliwość praktycznego szkolenia języka obcego przy obsłudze Klientów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV za pomocą Aplikuj.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich cv ze zdjęciem wraz z dopiskiem następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się