Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

INTER PolskaO firmie

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi,
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • bieżące rozliczanie oraz korekty poprzednich okresów w programie Płatnik,
  • prowadzenie akt personalnych zgodnie z przepisami prawa pracy,
  • obsługa procesów kadrowych związanych z zatrudnianiem i trwaniem stosunku pracy,
  • obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik,
  • udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń,
  • aktualizacja danych pracowniczych w systemach HR,
  • sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS.

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu administracji kadrowo-płacowej,
  • praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń i zasiłków chorobowych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • praktyczna znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office (Word, Excel),
  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych - mile widziana praktyczna znajomość systemu TETA,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse i podobne),
  • bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej,
  • odpowiedzialność, dokładność i systematyczność.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atmosferę pracy opartą o współpracę i dzielenie się wiedzą,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. kadrowo-płacowych, Aleje Jerozolimskie 142b, Warszawa