Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1239 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Nie jesteśmy typową instytucją państwową. Działamy skutecznie, jak najlepsze firmy komercyjne. Naszym celem jest tworzenie Państwa przyjaznego ludziom w oparciu o nowe technologie. Nasz zespół to programiści z doświadczeniem i sukcesami w firmach prywatnych.
    Nasze rozwiązania zmienią na lepsze usługi pełnione przez Państwo na rzecz każdego Polaka.

    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: PFA/ZKAD/SKP/WAW

    Opis stanowiska:

    Praca w zespole w kadrowo-płacowym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku ds. kadrowo – płacowych
    • Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PFRON
    • Umiejętność obsługi MS Office, a w szczególności programu MS Excel

    Mile widziane:

    • Praktyczna znajomość programu kadrowo – płacowego Symfonia

    Zadania:

    • Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, w tym sporządzanie dokumentów kadrowych
    • Ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień, itp.
    • Naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy oraz umów cywilno – prawnych
    • Zgłaszanie do ZUS informacji o powstaniu, zmianach oraz ustaniu obowiązku ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego
    • Sporządzanie deklaracji podatkowej i zaświadczeń dla pracowników
    • Sporządzanie zestawień i raportów oraz sprawozdań kadrowo – płacowych

    Zapewniamy:

    • Zatrudnienie w dużej, stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk Aplikuj, w tytule wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz numer referencyjny PFA/ZKAD/SKP/WAW.

    Centralny Ośrodek Informatyki
    Trinity Park II, ul. Suwak 3
    02-676 Warszawa
    tel.: 22 250 28 83, 250 29 98
    fax.: 22 250 29 87
    e-mail: rekrutacja@coi.gov.pl
    www.coi.gov.pl

    Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Centralny Ośrodek Informatyki lub inne Oddziały firmy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.
    oraz opcjonalnie:
    Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w bazie danych Centralnego Ośrodka Informatyki z siedzibą w Warszawie, 00-676, przy ul. Suwak 3, również po okresie rekrutacji, a także dla innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Centralny Ośrodek Informatyki lub inne Oddziały Centralnego Ośrodka Informatyki, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.