Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KBA sp. z o.o. jest firmą audytorską i doradczą działającą od 1992 r. i zatrudniającą prawie 30 profesjonalistów z zakresu księgowości, podatków i doradztwa. Poszukujemy osobę, która zechce realizować swoje aspiracje zawodowe na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Miejscem pracy będzie siedziba Spółki mieszcząca się w Warszawie przy ul. Siennej 75

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za samodzielną i kompleksową obsługę kadrowo-płacową klientów naszej firmy.

    Obowiązki:

    • prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy;
    • naliczanie wynagrodzeń oraz za prowadzenie dokumentacji płacowej;
    • sporządzanie okresowych sprawozdań i deklaracji do US, ZUS, PFRON, GUS itp. zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy;
    • przygotowywanie dokumentów i zaświadczeń wynikających ze stosunku pracy;
    • przygotowywanie sprawozdań i raportów zarówno wewnętrznych jak i na potrzeby zarządcze klientów;
    • współpraca z urzędami i instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizowanych zadań.

    Wymagania:

    • co najmniej pięcioletnie doświadczenie w dziale kadr i płac (doświadczenie z obszaru księgowości będzie dodatkowym atutem);
    • praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, PFRON, ZFŚS;
    • praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych, bardzo dobra znajomość programu Płatnik (znajomość Optimy będzie dodatkowym atutem);
    • biegła obsługa oprogramowania MS Office;
    • wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów, rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań;
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy;
    • praktyczna znajomość języka angielskiego w zakresie niezbędnym dla efektywnej komunikacji zawodowej.

    Oferujemy poza stałym wynagrodzeniem:

    • umowę o pracę na co najmniej 1 rok;
    • nowoczesne narzędzia pracy;
    • przyjazne miejsce pracy w dobrej lokalizacji;
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy;
    • prywatną opiekę medyczną;
    Osoby zainteresowane związaniem swojej kariery zawodowej z naszą firmą, prosimy o przesłanie CV
    klikając "Aplikuj" na dole ogłoszenia.

    Informujemy, iż rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez KBA Sp. z o.o., (Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz o prawie ich poprawiania i aktualizowania.”