Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-02
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-11-01)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 13 mld euro w 2016 roku, zatrudniamy ponad 60.000 pracowników i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

Zadbaj o swój rozwój – dołącz do nas!

Do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

Świadczenie kompleksowych usług kadrowo-płacowych dla pracowników i zleceniobiorców, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i uregulowaniami wewnętrznymi:

  • Sporządzanie list płac dla pracowników oraz zleceniobiorców
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy pracowników
  • Sporządzanie deklaracji oraz korekt ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS
  • Obsługa benefitów pracowniczych
  • Kontakt z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi, PIP
  • Bieżące udzielanie informacji pracownikom w sprawach kadrowo-płacowych

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość problematyki prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PDOF, poparta minimum 3-letnim doświadczeniem w organizacji zatrudniającej powyżej 500 osób
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • Praktyczna znajomość obsługi kadrowo-płacowej w systemie TETA- mile widziana
  • Zdolności organizacyjne i umiejętności komunikacji

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

Jesteś zainteresowany?

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się na stronie:

https://www.bsh-group.com zakładka: Career

Na aplikacje czekamy do dnia  31.10.2017

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się