Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!

    BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 13 mld euro w 2016 roku, zatrudniamy ponad 60.000 pracowników i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

    Zadbaj o swój rozwój – dołącz do nas!

    Do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    ZADANIA:

    Świadczenie kompleksowych usług kadrowo-płacowych dla pracowników i zleceniobiorców, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i uregulowaniami wewnętrznymi:

    • Sporządzanie list płac dla pracowników oraz zleceniobiorców
    • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
    • Nadzór nad ewidencją czasu pracy pracowników
    • Sporządzanie deklaracji oraz korekt ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS
    • Obsługa benefitów pracowniczych
    • Kontakt z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi, PIP
    • Bieżące udzielanie informacji pracownikom w sprawach kadrowo-płacowych

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość problematyki prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PDOF, poparta minimum 3-letnim doświadczeniem w organizacji zatrudniającej powyżej 500 osób
    • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
    • Praktyczna znajomość obsługi kadrowo-płacowej w systemie TETA- mile widziana
    • Zdolności organizacyjne i umiejętności komunikacji

    OFERUJEMY:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych,
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

    Jesteś zainteresowany?

    W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się na stronie:

    https://www.bsh-group.com zakładka: Career