Oferta pracy

Specjalista ds. kadrowo-płacowych z j. słowackim

Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Towarowa 50, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Towarowa 50

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa procesów kadrowo-płacowych dla pracowników zatrudnionych na Słowacji

  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników i sporządzanie listy płac

  • Rozliczanie wynagrodzenia, premii, dodatków, ulg, podatków, odliczeń od wynagrodzeń, potrąceń z ubezpieczeń społecznych

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby jednostek zewnętrznych i zarządu

  • Zarządzanie dokumentami, raportami

  • Wspieranie innych członków zespołu

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka słowackiego. Aplikacje osób biegle posługujących się językiem czeskim z podstawową znajomością języka słowackiego będą również mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze kadr i płac

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość słowackiego prawa pracy będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe mile widziane

  • Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów w tym min. dodatek językowy, system premiowy, pakiet socjalny

  • Kursy językowe finansowane przez pracodawcę

  • Parking pracowniczy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie biura o komfortowych warunkach pracy

  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej

  • Leasing pracowniczy

  • Umowę o pracę na zastępstwo

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Opel / Vauxhall Shared Service Centre z siedzibą w Tychach, będący częścią czwartego co do wielkości koncernu motoryzacyjnego na świecie - Stellantis N.V. - to jednostka, centralizująca procesy HR, kadry, płace, podróże służbowe. Każdego dnia wspieramy ponad 30 000 pracowników naszych fabryk oraz obszarów administracyjnych grupy w Europie.

Stellantis N.V. („Stellantis”) to międzynarodowy koncern motoryzacyjny, który powstał w wyniku połączenia Peugeot S.A. („Groupe PSA”) i Fiat Chrysler Automobiles N.V. („FCA”).

Przewiń do profilu firmy