Specjalista ds. kadrowych - HR Operations

KPMG

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

KPMG

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dokumentacji osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem oraz przebiegiem stosunku pracy oraz innych form zatrudnienia

  • Udział w procesie onboardingu nowych pracowników

  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników i członków ich rodzin do/ z ZUS

  • Wprowadzanie i aktualizację danych kadrowych w systemach HR

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr

  • Odpowiadanie na bieżące zapytania pracowników

  • Udział w projektach zespołu HR Operations

  • Inne zagadnienia z dziedziny prawa pracy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w obszarze kadr, w firmie zatrudniającej minimum 200 osób

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

  • Biegła obsługa komputera w tym praktyczna znajomość programów pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Dokładność, terminowość, samodzielność i zaangażowanie

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu

  • Łatwość w kontaktach interpersonalnych oraz pozytywne nastawienie na współpracę z klientem wewnętrznym

  • Mile widziana znajomość obsługi Programów SAP i Płatnik

To oferujemy

  • Hybrydowy model pracy

  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed

  • Szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft

  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych

  • Buddy Program – komfortowy start

  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika

  • Program mentoringowy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta Multisport

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Spotkanie z przedstawicielami biznesu

Czym zajmuje się zespół?

Zespół HR Operations realizuje codzienne zadania związane z administracją kadrową oraz wspiera pracowników KPMG profesjonalną wiedzą na każdym etapie zatrudnienia. Zakres działań zespołu HR Operations jest wielowymiarowy i odgrywa kluczową rolę w opracowywaniu strategii personalnej dla wszystkich linii biznesowych w firmie, wspierając jednocześnie osiąganie celów biznesowych. HR Operations jest częścią efektywnego modelu zarządzania i dostarczania niezbędnej wiedzy oraz rekomendacji do podejmowania decyzji na każdym poziomie organizacji. Strategiczna rola HR Operations przejawia się także w usprawnianiu procesów poprzez wdrażanie nowych technologii, minimalizujących obciążenie pracą administracyjną.

Aktualnie do naszego zespołu HR Operations, poszukujemy Specjalisty ds. kadrowych.

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 144 krajach. W Polsce jest nas ponad 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy