Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadrowych i administracji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WWAA Sp. z o. o. sp. k.

    Pracownia WWAA formalnie działalność rozpoczęła w 2007 roku po otrzymaniu I nagrody w konkursie na projekt Polskiego Pawilonu na EXPO w Szanghaju. Dziś specjalizuje się w zakresie projektowania architektury mieszkaniowej, użyteczności publicznej, budynków biurowych, ekspozycji wystawienniczych, a także wnętrz hotelowych.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: HR

    Główne zadania na stanowisku:

    • prowadzenie akt osobowych i ewidencji czasu pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień oraz innych absencji,
    • monitorowanie terminów związanych z upływem zawartych umów, badań lekarskich, szkoleń BHP,
    • przygotowywanie dokumentów kadrowych, w tym umów i nadzór nad ich obiegiem,
    • merytoryczne wsparcie z zakresu zagadnień kadrowo-płacowych dla obsługiwanych pracowników
    • reprezentowanie spółki przed instytucjami państwowymi w razie kontroli,
    • udział w procesie przygotowania zatrudnienia i wprowadzenia do firmy nowych osób,
    • prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura, takie jak: obsługa wyposażenia, nadzór nad porządkiem, współpraca z dostawcami usług, organizacja zamówień artykułów biurowych.

    Główne wymagania:

    • doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych,
    • znajomość przepisów prawa pracy, ustaw i rozporządzeń okołokodeksowych, przepisów podatkowych i ZUS,
    • terminowość i dokładność,
    • umiejętność gromadzenia, weryfikowania i analizowania danych,
    • znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • codzienne wyzwania w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • wstąpienie w szeregi młodego i zgranego zespołu,
    • współpracę w niepełnym wymiarze godzin i oczywiście adekwatne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.