Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadrowych

Global Cosmed S.A.

Łagiewnicka 1C

Chropaczów

Świętochłowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami prawa pracy;

  • przygotowywanie i wydawanie niezbędnych pracownikom umów, zaświadczeń, świadectw pracy i innych dokumentów związanych z rozpoczęciem, przebiegiem i zakończeniem stosunku pracy;

  • sporządzanie i wysyłanie informacji ZUS w zakresie zgłaszania, weryfikacji i aktualizacji danych oraz wyrejestrowywanie z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych pracowników i członków rodzin;

  • kierowanie zatrudnianych pracowników na badania wstępne, okresowe i kontrolne oraz bieżąca aktualizacja badań okresowych pracowników;

  • obliczanie wymiaru oraz ewidencjonowanie urlopu w systemie kadrowo-płacowym;

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy;

  • inne zadania wynikające z obsługi kadrowej zatrudnionych pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – kierunki: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Administracja, Prawo lub pokrewne

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • znajomości prawa pracy i innych obowiązujących przepisów prawnych związanych z zatrudnianiem, zwalnianiem i prowadzeniem polityki kadrowej;

  • biegłej obsługi komputera i praktycznej znajomości MS Office, Płatnik,

  • znajomość systemu kadrowo-płacowego klasy ERP;

  • znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova będzie dodatkowym atutem;

  • znajomości obsługi urządzeń biurowych;

  • dobrej organizacji czasu pracy i zaangażowania;

  • komunikatywności, odpowiedzialności i samodzielności.

To oferujemy

  • pracujemy stacjonarnie w stałych godzinach pracy

  • wprowadziliśmy krótsze piątki bez dress codu

  • szanujemy czas wolny naszych pracowników

  • umożliwiamy zdobycie nowych umiejętności poprzez pracę w międzynarodowym środowisku pracy

  • zapewniamy wsparcie doświadczonego zespołu w dziale HR

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Global Cosmed S.A. z siedzibą w Radomiu jest notowanym na GPW producentem artykułów kosmetycznych i chemii dla gospodarstw domowych oraz liderem międzynarodowej grupy kapitałowej. W portfolio grupy znajdują się takie marki jak: BOBINI, APART, SOFIN, KRET i BIOPHEN.

Przewiń do profilu firmy