Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kalkulacji i Analiz

  • Poznań, Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych i sanitarnych. Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobami ambitnymi, chcącymi poszerzać swoje umiejętności, wiedzę oraz które chcą zasilić szeregi w Spółce w POZNANIU i objąć stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KALKULACJI I ANALIZ

    Miejsce pracy: Poznań koło Przeźmierowa

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie kartotekami towarowymi, wprowadzanie danych do systemu
    • Tworzenie katalogu firmowego
    • Prowadzenie bazy danych o dostawcach i ich produktach w serwisie internetowym
    • Tworzenie zestawień i raportów (gospodarka magazynowa, analiza zakupów)
    • Archiwizacja umów z dostawcami

    Wymagania:

    • Biegła znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Excel oraz MS Access (wykorzystywane w codziennej pracy)
    • Wysoki poziom umiejętności analitycznych i pracy z dużą ilością danych
    • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań
    • Doskonała zdolność komunikacji i umiejętność pracy w zespole
    • Silna motywacja do pracy i uczenia się
    • Wykształcenie wyższe najlepiej ekonomiczne
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach
    • Możliwość realizowania własnych wizji oraz pomysłów

    Jeżeli spełniasz wymienione oczekiwania,
    serdecznie zapraszamy do złożenia aplikacji klikając w przycisk:

    Tel. kom.: 601 87 35 29

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. /Dz.U. Nr 133, poz.883/.