Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Kalkulacji i Analiz

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzór procesu kalkulacji i analiz dla projektów rozwojowych obszaru Technologii;

  • Wykonywanie raportów i rekomendacji dla potrzeb decyzyjnych oraz wspieranie w tworzeniu informacji zarządczej;

  • Udział i wsparcie w procesie przygotowania dokumentacji i rozliczeń finansowych w ramach obszaru odpowiedzialności;

  • Przygotowywanie, aktualizacja, opiniowanie: instrukcji, plików rozliczeniowych, procedur oraz umów dotyczących wzajemnego świadczenia usług w ramach Grupy;

  • Udział oraz wsparcie merytoryczne w projektach rozwojowych oraz optymalizacyjnych dla organizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne);

  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze prac analitycznych - warunek konieczny;

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Excel - warunek konieczny;

  • Umiejętność analizy, syntezy i przetwarzania danych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Doświadczenie w przygotowaniu opłat na bazie zidentyfikowanych kosztów;

  • Znajomość metod kalkulacji, liczenia narzutów, marż, kosztu pieniądza w czasie;

  • Kreatywność, terminowość, wnikliwość i rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Wiedza z obszaru Zarządzania Projektami.

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej Grupie Kapitałowej w kraju;

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę w zgranym i zaangażowanym gronie ludzi z pasją;

  • Udział w ciekawych, niestandardowych projektach;

  • Ciągły rozwój i dostęp do nowych technologii oraz możliwość uczestnictwa w wybranych certyfikowanych szkoleniach;

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata