Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
"KERSTEN EUROPE" sp. z o.o.

Specjalista ds. kalkulacji

"KERSTEN EUROPE" sp. z o.o.O firmie

Przemysłowa 6

Kleszczów (pow. bełchatowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu handlowego w przygotowaniu kalkulacji kosztowych do wyceny

  • Uzgadnianie danych technicznych i technologicznych niezbędnych do wyceny

  • Weryfikacja i aktualizacja kalkulacji projektów równolegle ze zmianami technicznymi

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych do potencjalnych dostawców materiałów i podwykonawców

  • Kontakt z Działem Produkcji w zakresie oceny możliwości produkcyjnych dla nowych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Znajomość rysunku technicznego, oprogramowania typu AutoCAD (Oferujemy pomoc dla osób początkujących 😊)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2/B1

  • Produktywność, dokładność i systematyczność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach (po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.kersteneurope.com/en/references-1)

  • przyjazną atmosferę

  • wsparcie zespołu (Wewnętrzny induction training, wewnętrzne kursy angielskiego z lektorem)

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w oparciu o kompetencje (po okresie próbnym możliwość renegocjacji + system premii rocznych po ocenie pracownika)

Tak się u nas pracuje