Kosztorysant

  • Warszawa, Marki, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Ząbki, Sochaczew, Otwock, Legionowo, Żyrardów, Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy rzetelną, profesjonalną i uczciwą firmą. Na rynku zaistnieliśmy trzynaście lat temu. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania technologiczne m. in. w zakresie pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i centralnego ogrzewania. Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie.
    Możesz do nas dołączyć, aplikując na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Marki, Otwock, Pruszków, Sochaczew, Warszawa, Wołomin, Ząbki, Żyrardów

    Zadania na stanowisku:

    • planowanie kosztów, wyceny instalacji na podstawie dokumentacji projektowych oraz koncepcji projektowych,
    • analiza parametrów urządzeń pod kątem spełniania wymogów Inwestora,
    • weryfikacja i optymalizacja dokumentacji projektowych oraz koncepcji projektowych w zakresie instalacji OZE oraz instalacji sanitarnych,
    • dobór urządzeń, kontakt z dostawcami, producentami urządzeń oraz podwykonawcami.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • 2-letniego doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
    • doświadczenae w OZE w zakresie pomp ciepła, kotłów na biomasę, instalacji sanitarnych,
    • wykształcenia wyższego kierunkowego.

    Oferujemy:

    • pracę stacjonarną w biurze w Warszawie,
    • stałe godziny pracy – od 8:00 do 16:00,
    • wolne weekendy,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • stałą współpracę,
    • możliwość rozwoju w przyszłościowej branży.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471
    Zadzwoń Aplikuj teraz