Oferta pracy

Junior Kontroler Kosztów Produkcji

LSJ HR GROUP

  • Tuczno

    Tuczno, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta znanego na całym świecie producenta artykułów czekoladowych, firmy z niemieckim kapitałem dla której priorytetem jest, by każdy z produktów opuszczających linie produkcyjne cechowała najwyższa jakość - poszukujemy kandydata na stanowisko JUNIOR - KONTROLER KOSZTÓW PRODUKCJI.

Jesteś osobą z analitycznym umysłem, znasz język obcy (angielski lub niemiecki) i chciałbyś pracować w miejscu pachnącym czekoladą? Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie kalkulacji kosztów nowych produktów w oparciu o system SAP/Excel

  • Bieżące przeprowadzanie kalkulacji kosztów asortymentów

  • Wycena kosztów zapasów

  • Współpraca z działem produkcji, zakupów, sprzedaży, logistyki w celu analizowania kosztów zużycia surowców, opakowań czy kosztów robocizny

  • Działania inicjujące rozwój narzędzi controllingu i działu controllingu w firmie

  • Sporządzanie raportów na potrzeby zarządu

Wymagania pracodawcy

  • Posiadanie wykształcenia o kierunku analityczno- ekonomicznym

  • Zdolności analityczne, wnioskowania

  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Znajomość komunikatywna w mowie i piśmie języka angielskiego lub niemieckiego

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Mile widziane znajomość systemu SAP

  • Mile widziane doświadczenie 1-3 lat na podobnym stanowisku

  • Umiejętność samodzielnego działania, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet szkoleń wdrażających do pracy w Centrali Firmy

  • Perspektywa rozwoju zawodowego

  • Udział w tworzeniu i rozwoju działu controllingu

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • ZFŚS, w tym bony świąteczne

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do aplikowania!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy